آیا دانستن این موضوع که می‌توانید با تلاش و هزینهٔ کم‌تر، به بهترین‌های زندگی دست یابید برای‌تان جالب نیست؟

آیا می‌خواهید به جای یک هفته کار طولانی و خسته‌کننده، تنها با دو روز کار به نتایج بهتری دست یابید؟

آیا می‌خواهید با استفاده از روشی که همیشه می‌تواند مؤثر واقع شود، راه‌حل‌هایی ساده برای مشکلات خود بیابید؟

آیا برای‌تان جالب نیست که بتوانید این روش را نه تنها در مورد موفقیت در امور مالی زندگی بلکه در زمینهٔ مسائل مهم‌تری مثلاً در مورد افرادی که به آنها علاقه‌مندید و همچنین برای شادی و رضایت‌خاطرتان در زندگی به کار گیرید؟

شما می‌توانید با استفاده از اصل ۲۰ /۸۰ زندگی‌تان را دگرگون کنید. روش ۲۰ /۸۰ به رغم ایجاد تغییراتی واقعی در نگرش و طرز عمل شما، ساده‌تر از آن چیزی است که انتظار دارید.

این کتاب دربارهٔ عمل و فعالیت است، ولی عمل و فعالیتی کم‌تر. کتابی بسیار عملی و در عین حال غیرمتعارف ، به این دلیل که در آن به جای کار و تلاش بیشتر بر فعالیت کم‌تر تأکید شده است. همان طور که بارها به همهٔ ما ثابت شده است، ایجاد تغییرات و پیشرفت‌های واقعی در زندگی ممکن نیست مگر از طریق انجام متفاوت کارها. این درست است ـ ولی روش ۲۰ /۸۰ همچنین به ما نشان می‌دهد که چه طور در مجموع کم‌تر تلاش کنیم.

مدیر روزنامه ایندیپندنت درباره این کتاب می‌نویسد: «این کتابی است برای کسانی که می‌خواهند در زندگی خصوصی و کاری خود به موفقیت دست یابند. در این کتاب به روش‌هایی ساده و دقیق برای راهنمایی خواننده در زمینه‌هایی از زندگی اشاره شده است که در آنها می‌توان از اصل تفکر ۲۰ /۸۰ بهره‌مند شد. کتاب زندگی به روش ۲۰ /۸۰ کتابی فوق‌العاده کاربردی است که به خواننده نشان می‌دهد چه طور باید در زندگی تنها بر مسائل حائز اهمیت تمرکز کند.»

اگر شما هم به دنبال راهی هستید تا با صرف کمترین انرژی بهترین نتایج را به دست آورید. بی‌شک به راهنمایی ها و راه کارهای این کتاب نیاز دارید.

به اشتراک بگذارید

محمد صادق واعظی
نویسنده مطلب sadegh