توصیه های ارزشمند برایان تریسی برای رسیدن به موفقیت

 

افراد موفق بسیاری در دنیا وجود دارند که عملکرد فوق العاده ای دارند و البته افراد دیگری نیز هستند که آنها را هدایت می کنند. برایان تریسی یکی از این رهبران است. او یک رهبر بزرگ در مدیریت تجارت و راهنمای خوبی برای زندگی است. برایان تریسی به بیش از 1000 شرکت مختلف کمک کرده است تا نتایج شگفت انگیزی کسب کنند. با ما همراه باشید تا بهترین نکات و ترفندهای برایان تریسی را برای موفقیت کسب کنید تا بتوانید به راحتی مسیر موفقیت را پیدا کنید.

1. از زمان تان بهترین استفاده را ببرید

من همیشه فکر می کنم زندگی من خورشید است و همه عوامل زندگی من مانند سیاره هایی است که حول زندگی من می چرخند. این عوامل می تواند سلامت جسمی ، روابط اجتماعی یا کار باشد. زندگی من وقتی تغییر می کند که” من مدیریت زمان را خورشید می بینم ، و همه چیزهای دیگر سیارات در حال چرخش هستند.

نکته ارزشمند این است که بهترین منبعی که دارید وقت است. اگر از زمان خود هوشمندانه استفاده کنید ، می توانید به سرعت به اهداف خود برسید. با مدیریت زمان است که افرادی مانند تیموتی اسکای یا مارک زاکربرگ میلیونر یا میلیاردر می شوند.

وقتی روی نقاط قوت خود تمرکز کنید ، زودتر مرتکب اشتباه می شوید ، سریعتر یاد می گیرید و این تجربه به شما کمک می کند تا سریعتر از دیگران موفق شوید. همیشه در زندگی با زمان مثل پول رفتار کنید تا خیلی سریعتر پیشرفت کنید.

 

2. هیچ وقت تسلیم نشوید

“وقتی چیزهای جدید را بارها و بارها امتحان کنید ، احتمالاً موفق نخواهید شد. زندگی من تغییر کرد وقتی فهمیدم که در چند بار اول که کاری انجام نمی دهم هیچ چیزی موفق نمی شود. بنابراین تصمیم گرفتم” حداقل 5 تا 10 بار یک ایده را امتحان کنم. بازیگری هرگز باعث از دست دادن شما نمی شود. تنها وقتی بازنده می شوید که هیچ کاری انجام ندهید.

او با پشتکار و سخت کوشی موفق شد. وقتی اراده داشته باشید ، موفقیت شما تضمین می شود. اکثر افراد 3 یا 4 ماه پس از شروع یک پروژه منصرف می شوند. اگر به اندازه کافی استقامت داشته باشید ، می توانید پیشرفت کنید. این بهترین نقل قول از برایان تریسی است.

 

3. هیچ وقت رویاهایتان را فراموش نکنید

برایان تریسی می گوید: “هر کس در هر سنی باید از رویاهای خود چشم بپوشد؟ هرگز.

افراد زیادی هستند که از سن 40 یا 50 سالگی موفق بوده اند. درسی که می توان از این افراد آموخت این است که رسیدن به آرزوها هرگز دیر نیست. از ارنستین چوپان ، قدیمی ترین بدنساز ، بیاموزید. وی 80 ساله است و نام وی در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شده است.

با یادگیری از افراد موفق و اقدام امروز می توانیم به هر آنچه می خواهیم برسیم. بنابراین وقت خود را تلف نکنید ، با مشکلی روبرو خواهید شد ، بهترین راه حل این است که یاد بگیرید ، فعال باشید و تمرین کنید.

 

برایان تریسی | 20 جمله تکان دهنده و مهم ترین توصیه موفقیتش چیست؟

 

جمله های انگیزشی برایان تریسی

  • کلید موفقیت در متمرکز کردن ذهنمان روی چیزهایی است که می‌خواهیم به آنها برسیم؛ نه چیزهایی که از آنها ترس داریم.
  • یکی از هوشمندانه‌ترین سرمایه گذاریهایی که می‌توانید انجام دهید این است که هر ماه بین ۳ تا ۵ درصد از درآمدتان را روی آموزش و بهبود مهارت‌های مالی خود سرمایه گذاری کنید.
  • برای تو کلید موفقیت این است که در زندگی‌ات عادتی بسازی از کارهایی که از انجامشان ترس داری.
  • هر کاری که انجام می دهید، میل یا ترس تان، شما را به انجام آن تشویق کرده است.
  • رویکرد مثبت به انتظارات، شخصیت والای شما را نشان می دهد.
  • هر چیزی که به صورت آگاهانه به آن فکر کنید، در تجربه تان هم پدیدار می شود.
  • هر دقیقه ای که برای برنامه ریزی صرف می کنید، 10 دقیقه در اجرا صرفه جویی می کنید. این کار سبب می شود 1000 درصد بازگشت انرژی داشته باشید.

 

 

بیوگرافی برایان تریسی

به اشتراک بگذارید

محمدامین انصاری
نویسنده مطلب محمدامین انصاری