بیوگرافی راندا برن

راندا برن در 12 مارس 1945 در ملبورن استرالیا متولد شد.

او نویسنده و تهیه کننده استرالیایی است. وی به دلیل مستند راز و کتابی به همین نام که مدت کوتاهی بعد منتشر شد، شهرت دارد. وی همچنین کتاب قدرت، جادو و قهرمان را نوشت.

کتاب راز او در سال 2007 به بیش از 19 میلیون نسخه به 40 زبان ترجمه شد و همچنین بیش از 2 میلیون دی وی دی فروخت. کتاب راز و فیلم راز بیش از 300،000،000$ فروخته است.

 

کتاب های راند برن

کتاب های Randa Berne بیشتر در مورد دانستن قوانین جهان و قانون جذب است و به شما نشان می دهد که چگونه می توانید هر چیزی را که می خواهید داشته باشید و همان چیزی باشید که می خواهید باشید. شکوه و عظمت انتظار را خواهید شناخت. مشهورترین کتاب او راز است که به تمام کشورهای جهان و به همه زبانها ترجمه شده است. با این حال، نسخه های اصلی این کتاب ویرایش شده اند و نسخه اصلی دیگر در دسترس نیست.

اما هنوز اسرار قانون هستی را می توان در جملات ناب آن یافت. با توجه به ویرایش های فراوانی که در این کتاب انجام شده است، اکنون نسخه آبی آن در بازار موجود است. اما هنوز هم کسانی که بدنبال موفقیت هستند می توانند اسرار وجود را در این کتاب مطالعه و کشف کنند. وی پس از این کتاب و فیلم معروف آثار مشهور دیگری را نیز به جا گذاشته است.

 

سایر کتاب های جذاب و آموزنده راندا برن

. راز

. جادو

. معجزه شکرگزاری

. قهرمان

. قدرت

. جادوی سپاسگزاری

راندا در سال 2007 از سوی مجله تایم به عنوان یکی از 100 نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی شد.

 

راندا هم اکنون در لس آنجلس زندگی می کند.

راندا برن کیست-راندا برن کتاب ها زندگینامه و بیوگرافی - مجله بوکالا

مطالب بیشتر

 

به اشتراک بگذارید

محمدامین انصاری
نویسنده مطلب محمدامین انصاری