بیش از یک چهارم – 26 درصد – بزرگسالان آمریکایی اعتراف می کنند که حتی یک سال از کتاب را در طول سال گذشته نخوانده اند. این مطابق آماری است که از مرکز تحقیقات پیو خارج شده است . اگر جزء این گروه هستید ، بدانید که علم از این ایده پشتیبانی می کند که خواندن در چندین سطح برای شما مفید است.

خواندن داستان می تواند به شما کمک کند با ذهن تر و خلاق تر عمل کنید
طبق تحقیقات انجام شده در دانشگاه تورنتو ، شرکت کنندگان در مطالعه که داستانهای داستان کوتاه را می خوانند ، در مقایسه با همتایانی که مقاله های غیر داستانی می خوانند ، نیاز به “بسته شدن شناختی” را بسیار کمتر تجربه کردند. در اصل ، آنها در مقایسه با خوانندگان مقاله ها ، همانند ذهن بازتر آزمایش می کردند. نویسندگان می نویسند: “اگرچه خواندن غیر داستان نویسی به دانش آموزان اجازه می دهد تا موضوع را یاد بگیرند ، ممکن است همیشه به آنها در فکر کردن در مورد آن کمک نکند. “پزشک ممکن است از دانش خود دانش دائره المعارف داشته باشد ، اما این ممکن است مانع از توقیف و انجماد پزشک در صورت تشخیص علائم اضافی شود ، زیرا علائم اضافی به یک بیماری دیگر اشاره دارد.”

افرادی که کتاب می خوانند طولانی تر زندگی می کنند
این به گفته محققان ییل است که 3،635 نفر را بالای 50 سال مطالعه کرده اند و دریافتند کسانی که روزانه 30 دقیقه کتاب می خوانند ، به طور متوسط ​​23 ماه بیشتر از غیر خوانندگان یا خوانندگان مجله زندگی می کنند. ظاهراً تمرین کتاب خواندن باعث ایجاد تعامل شناختی می شود که موارد زیادی از جمله واژگان ، مهارت های تفکر و تمرکز را بهبود می بخشد. همچنین می تواند بر همدلی ، ادراک اجتماعی و هوش هیجانی تأثیر بگذارد ، که مجموع این امر به افراد کمک می کند تا طولانی تر در کره زمین بمانند.

خواندن 50 کتاب در سال چیزی است که در واقع می توانید آن را عملی کنید
در حالی که حدود یک کتاب در هفته ممکن است دلهره آور به نظر برسد ، احتمالاً توسط حتی شلوغ ترین افراد نیز قابل انجام است. استیفانی هوستون ، نویسنده می گوید که فکر کردن که او وقت کافی نداشته است ، بهانه ای لنگ است. حالا که او هدف خود را برای خواندن 50 کتاب در یک سال عنوان کرده است ، می گوید که او برای تلف کردن صفحات در رختخواب ، در قطارها ، هنگام استراحت غذا و در حالی که انتظار در صف است ، وقت تلف شده را در تلفن خود معامله کرده است. او دو ماه از چالش خود اظهار داشت كه آرامش و رضايت بيشتري دارد و خواب را بهبود مي بخشد ، در حالي كه بيش از آنچه تصور مي كرد بياموزد

افراد موفق خواننده هستند
به این دلیل است که دستاوردهای بالا مشتاق پیشرفت خود هستند. صدها نفر از مدیران موفق كتاب هایی را كه به آنها كمك كرده است تا به جایی برسند كه امروز هستند ، با من در میان گذاشتند . آیا نیازمند ایده هایی برای شروع کار هستید؟ عناوینی که بارها در لیست خود قرار داده اند عبارتند از: موارد سخت درباره چیزهای سخت توسط بن هوروویتس؛ سگ کفش توسط فیل نایت؛ خوب به عالی توسط جیم کالینز؛ و از دست دادن بکارت من توسط ریچارد برانسون.

به اشتراک بگذارید

مدیر پابلو
نویسنده مطلب مدیر پابلو
گر مرد رهی میان خون باید رفت / وز پای فتاده سرنگون باید رفت / تو پای به راه در نه و هیچ مپرس / خود راه بگویدت که چون باید رفت ...