جف کلر: این نام تجارت من است و این عبارتی است که من همیشه و در همه جا از صمیم قلب به آن اعتقاد دارم و از آن حمایت می کنم ، زیرا با چشمان خودم دیده ام که این اصل چگونه زندگی من را بهبود بخشیده است. با این حال ، در سفرهای من ، مردم همیشه به من مراجعه می کنند و می پرسند ، “نگرش قطعاً مهم است.” اما آیا واقعاً نگرش همه چیز است؟ “راستش ، باید بگویم که من واقعاً اعتقاد دارم که نگرش همه چیز است.

برای دستیابی به اهداف خود ، ابتدا اجازه دهید تعریف ساده ای از نگرش مثبت داشته باشیم. اول ، کسانی که نگرش مثبت دارند خوش بین هستند. آنها به جای تلاش برای بهبودی ، در غم و اندوه خود غرق می شوند و بنابراین شکست بیشتری را تجربه می کنند. آنها به جای دیدن نقاط ضعف ، احتمالات را در نظر می گیرند.

البته ، شما می دانید که موفقیت به چیزهایی بیش از داشتن یک نگرش مثبت نیاز دارد ، من این را می دانم. اصول دیگری نیز وجود دارد که برای موفقیت باید از آنها پیروی کنید. اما نکته این است که همه این اصول با نگرش آغاز می شود! بدون نگرش مثبت نمی توانید از اصول موفقیت دیگر استفاده کنید. نگرش شما اساس و نقطه شروع رضایت و موفقیت شماست.

بیایید ببینیم که نگرش شما چگونه اصول و کلیدهای دیگر موفقیت را هدایت می کند:

اعتماد به نفس

اگر خوش بین نباشید ، می توانید قانع کننده و مطمئن باشید؟ شک دارم فردی که اعتماد به نفس دارد به توانایی های خود ایمان دارد و با انتظار موفقیت جلو می رود ، تا دیگران اعتماد به نفس او را ببینند و احساس کنند. این در حالی است که نگرش منفی شک و تردید به همراه دارد.

تحمل

همه ما می دانیم که تلاش مکرر و مستمر برای رسیدن به هدف خود چقدر ارزشمند است. اگر باور ندارید که در طولانی مدت موفق خواهید شد ، دلیل دیگر استقامت چیست؟ خوش بینی منجر به استقامت می شود. افراد منفی به محض مشاهده اولین علامت دردسر کار خود را متوقف می کنند زیرا احساس می کنند هیچ فایده ای ندارد.

انعطاف پذیری

بدون شک یکی از مهمترین اصول موفقیت زمین خوردن و برخاستن روی پا است. کسانی که نگرش منفی دارند وقتی وضعیت مطابق برنامه پیش نرود ، بدبین و منفی تر می شوند. از طرف دیگر ، افراد مثبت اندیش به طور موقت دلسرد شده و سپس به دنبال فرصت ها و عبرت هایی می گردند. من دریافته ام که کسانی که بسیار مثبت اندیش هستند در برابر آنچه اتفاق افتاده مقاومت نمی کنند ، نفرین یا ماتم سرنوشت خود را نمی گیرند و به خود نمی گویند چرا باید همیشه اتفاقات ناخوشایند برای آنها بیفتد. در عوض ، آنها معتقدند که هر حادثه ای خردمندانه است. این نگرش به آنها کمک می کند تا بر مشکلات غلبه کنند و “به جلو حرکت کنند”.

شجاعت

بدون شجاعت موفقیت پایدار حاصل نمی شود. وقتی باور می کنید می توانید کاری انجام دهید ، در واقع شجاعت این را دارید که با وجود ترس از جلو حرکت کنید. اما افراد منفی تمایل دارند از ترس خود فرار کنند ، به همین دلیل استعدادهای خود را از شکوفایی باز می دارند.

شور و انرژی

فردی را با نگرش مثبت و پویا به من نشان دهید تا بتوانم فردی را نشان دهم که دارای انرژی است و احتمال دارد سرش را بخاطر کاری که انجام می دهد بشکند. چنین افرادی افرادی هستند که در قدم های خود شاد هستند و باعث می شود که در کنار آنها بودن احساس خوبی داشته باشید. چند نفر را می شناسید که علی رغم منفی بودن ، بتوان آنها را پرانرژی و مشتاق توصیف کرد؟ چند نفر از افراد منفی را می شناسید که مشتاقانه منتظر بودن با آنها باشید ، زیرا وقتی با آنها هستید احساس خوبی به شما می دهند؟ شرط می بندم کسی را با این خصوصیات پیدا نکنید. نگرش منفی باعث تخلیه انرژی می شود. از طرف دیگر ، خوش بینی تقویت کننده انرژی است.

سلامتی

این یکی از مواردی است که باید خودتان آن را تجربه کنید تا بتوانید آن را درک کنید. همه ما در زندگی خود بارهایی داشته ایم که به دلیل استرس شدید و نگرش های منفی بیمار شده ایم. وقتی بیست سال داشتم و نگرش منفی داشتم ، احساس خستگی می کردم و با انواع بیماری های جزئی دست و پنجه نرم می کردم. اما با بهبود نگرش ، وضعیت جسمی من نیز بهبود یافت. جالب اینجاست که در نتیجه ، من جوانتر به نظر می رسیدم و احساس جوانی می کردم. حقیقت این است که سلولهای بدن شما وقتی مثبت باشید به معنای واقعی کلمه زنده می شوند.

تشویق دیگران

با شروع دیدن و استفاده بیشتر از توانایی های بالقوه خود ، قادر خواهید بود عظمتی را که در درون هر فرد است ، مشاهده کنید. شما به توانایی دیگران ایمان دارید و آنها با مشاهده ایمان شما شجاعت و شهامت پیدا می کنند! علاوه بر این ، یک فرد مثبت بودن راهی عالی برای داشتن یک رهبر موثر است. آیا دوست دارید کسانی را که به آنچه انجام می دهند اعتقاد دارند دنبال کنید یا کسانی را که عواقب منفی را در ذهن خود تصور می کنند دنبال کنید؟ جواب خیلی واضح است!

شکرگذاری

وقتی چشم انداز شما منفی است ، تمایل دارید روی آنچه در زندگی اشتباه است تمرکز کنید و ارزش زیبایی های اطراف خود را درک نخواهید کرد. وقتی مثبت تر می شوید ، از شکوه و زیبایی خیره می شوید و با حیرت و حیرت حرکت می کنید. افراد مثبت به همه چیز بیشتر اهمیت می دهند. آنها همچنین می دانند که اگر به جای شکایت و جستجوی کاستی ، بر نعمت هایی که دارند تمرکز کنند ، احساس بهتری خواهند داشت.

عمیق تر شدن

تعمیق جنبه ای از رشد منطقی است که با افزایش احساس شکرگذاری به دست خواهید آورد. اگر از جنبه های مثبت زندگی خود سپاسگزار باشید ، متوجه خواهید شد که موارد بسیار بیشتری از آنها در زندگی شما بیش از مشکلات موقتی و ناراحتی است ، و دیگر از پنچر شدن لاستیک اتومبیل خود شکایت ندارید ، یا نگرانی از این بابت ندارید گرفتن یک معامله فروش ، زیرا می دانید با سلامتی ، آزادی ، دوستان و خانواده از اهمیت کمتری برخوردار هستند.

صمیمیت و نزدیکی

افراد منفی که هر روز با آنها روبرو می شوید را تصور کنید. این افراد اغلب اخم می کنند و شما هیچ گرمی و صمیمیتی نسبت به آنها احساس نمی کنید زیرا چنین افرادی دافعه دارند. از طرف دیگر ، فرد مثبت اندیش اغلب لبخندی بر لب دارد و شما تشویق می شوید که به لبخند او با لبخند پاسخ دهید! احساس می کنید با افراد مثبت رابطه خاصی دارید و از زمانی که با آنها می گذرانید لذت می برید.

رشد معنوی

کسانی که متعهد به بالا بردن نگرش خود هستند دائماً نوعی آگاهی معنوی و ارتباط با یک قدرت برتر دارند ، اما افراد ناراضی و منفی نمی توانند ارتباط معناداری با یک قدرت برتر برقرار کنند.

وقتی پر از افکار و احساسات مثبت باشید ، برای خود و دیگران ارزش قائل می شوید. این احساس به شما دست می دهد که پشت هر کاری هدفی وجود دارد و بخشی از یک برنامه بزرگتر هستید. شما به حس ششم خود بیشتر اعتماد خواهید کرد و خواهید دید که در طول زندگی خود راهنمایی دریافت می کنید.

فکر می کنم شما با آنچه من به عنوان یک مورد تأثیرگذار در لیست برای شما توصیف کردم موافقت خواهید کرد. آنچه می خواهم در اینجا بگویم این است که راه دستیابی به همه آنها ایجاد نگرش مثبت تر است.

با این حال ، هرگز فراموش نکنید که نگرش ما منوط به انتخاب است ، گزینه ای که هر روز انتخاب می کنید. تصمیم بگیرید که یک نگرش مثبت و لرزان داشته باشید. من مطمئن هستم که شما در نهایت متوجه خواهید شد که نگرش همه چیز است!

به اشتراک بگذارید

مدیر پابلو
نویسنده مطلب مدیر پابلو
گر مرد رهی میان خون باید رفت / وز پای فتاده سرنگون باید رفت / تو پای به راه در نه و هیچ مپرس / خود راه بگویدت که چون باید رفت ...