معرفی کتاب نگرش یعنی همه چیز نوشته جف کلر
آیا از رفتن به محل کار می ترسید؟ آیا احساس خستگی ، ناراحتی و مسئولیت سنگینی بر دوش دوستان خود دارید؟ آیا از رویاهای خود دست کشیده اید؟ از طریق نگرش شما راهی برای موفقیت و خوشبختی وجود دارد و نگرش شما تحت کنترل شماست. فرقی نمی کند که دید شما منفی باشد و نزدیک به نیمه لیوان خالی ، مثبت و نزدیک به نیمه لیوان پر یا چیزی در این بین باشد. جف کلر ، یک مربی و سخنران انگیزشی ، به شما می آموزد که چگونه از طریق سه مرحله مهم و قدرتمند کنترل و پنهان کردن نیروهای پنهان خود را انجام دهید.
اولین قدم فکر کردن است. موفقیت از ذهن آغاز می شود و قدرت نگرش می تواند سرنوشت شما را عمیقا تغییر دهد. مرحله دوم صحبت است. مراقب سخنان خود باشید. نحوه صحبت شما می تواند شما را به اهداف کوچک و بزرگ خود برساند. مرحله سوم اقدام است. دست نگه ندارید و منفعل نباشید. برای تحقق رویاهای خود و تحقق آنها گامهای فعالی بردارید. بعد از این مراحل ، به زودی پر از انرژی خواهید شد و فرصت های جدیدی پیدا خواهید کرد. قدرت مقابله با ناملایمات و سازماندهی استعدادهای منحصر به فرد خود را پیدا کنید. روابط شما هم در محل کار و هم در زندگی شخصی بهتر خواهد شد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای تغییر نگرش و در نهایت تغییر زندگی خود این برنامه گام به گام را دنبال کنید. چون نگرش یعنی همه چیز!

به اشتراک بگذارید

مدیر پابلو
نویسنده مطلب مدیر پابلو
گر مرد رهی میان خون باید رفت / وز پای فتاده سرنگون باید رفت / تو پای به راه در نه و هیچ مپرس / خود راه بگویدت که چون باید رفت ...